Arfen inwestuje w budowę nowej hali produkcyjno – magazynowej. Co będzie w niej powstawać?

Firma Arfen przygotowuje się do budowy nowej hali o charakterze produkcyjno – magazynowym, która powstanie w Szczecinku. To tam znajduje się siedziba przedsiębiorstwa, więc pozwoli to na usprawnienie wielu procesów logistycznych oraz efektywne zarządzanie obiektem – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa hali sposobem na zwiększenie konkurencyjności marki

Inwestycja ma przyszłościowy charakter i przyniesie marce liczne korzyści. Należą do nich: wzrost konkurencyjności, uatrakcyjnienie oferty i generowanie większych zysków. Jak Arfen zamierza to osiągnąć? W wybudowanej hali zostaną uruchomione linie produkcyjne, dzięki którym powstawać będą innowacyjne na skalę światową antybakteryjne płyty ochronne o dwóch warstwach oraz narożniki systemowe z dodatkiem jonów srebra. Podczas procesów wykorzystywane będą surowce pochodzące z recyklingu, co zaowocuje oszczędnościami i sprawi, że projekt będzie realizowany z troską o dobro środowiska naturalnego. Budynek będzie posiadał stalową konstrukcję. W ramach przedsięwzięcia zostaną również utwardzone drogi dojazdowe, a cały teren należycie ogrodzony.   

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane