Aquafilter inwestuje w Łodzi i buduje kolejną halę produkcyjną

2022-03-01
Aquafilter inwestuje w Łodzi i buduje kolejną halę produkcyjną

Polska firma Aquafilter wybudowała nowy zakład w Łodzi, w którym produkowane będą systemy instalacji sanitarnych z PVC i CPVC. Inwestycja jest dużą szansą na dalszy rozwój firmy oraz jej ekspansję na nowe rynki zbytu. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa inwestycja polskiego producenta filtrów

Polska firma Aquafilter Europe Sp. z o.o. to producent nowoczesnych filtrów oraz urządzeń służących do filtrowania i uzdatniania wody. Główna siedziba firmy znajduje się w Łodzi. To właśnie tam wybudowana została nowa hala produkcyjna o powierzchni 1,4 tys. mkw, w której produkowane będą systemy instalacji sanitarnych z PVC i CPVC. Aquafilter posiada własny park maszynowy oraz nowoczesne laboratoria techniczne, a także rozbudowaną bazę logistyczno-dystrybucyjną. Z roku na rok powiększa kubaturę magazynów oraz hal produkcyjnych, aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby rynku, nawet w okresach zwiększonego popytu. Nowa inwestycja to krok ku dalszemu rozwojowi firmy oraz jej ekspansji na nowe rynki. Firma zwiększy skalę produkcji, co w dalszej perspektywie przyłoży się na wyższe zyski.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.


JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU