Aptiv Services Poland SA inwestuje w budynek o charakterze techniczno – badawczym wraz z zapleczem socjalnym

2022-03-08
Aptiv Services Poland SA inwestuje w budynek o charakterze techniczno – badawczym wraz z zapleczem socjalnym

Aptiv Services Poland SA kontynuuje strategię dynamicznego rozwoju i koncentruje się na budowie nowego budynku techniczno – badawczego, który będzie dysponował także częścią socjalną. Kompleksowy charakter obiektu pozwoli usprawnić wiele procesów logistycznych, a jego głównym celem jest rozwijanie zaplecza niezbędnego do opracowania modułów komunikacyjnych o wysokim poziomie bezpieczeństwa i wydajności – informuje JARTOM Real Estate. 

Budowa obiektu przyczyni się do poszerzenia działalności firmy

Zgodnie z przyjętymi planami, przedsięwzięcie ma zostać zrealizowane jeszcze przed końcem tego roku. Zakres prac obejmuje nie tylko budowę ośrodka w którym prowadzone będą badania ale także kompleksowe przygotowanie terenu, w tym wykonanie utwardzonych nawierzchni i modyfikację ciągów komunikacyjnych stworzonych z myślą o pieszych. Cała inwestycja z pewnością zaowocuje poszerzeniem oferty marki i wzrostem jej konkurencyjności na rynku. Aptiv Services Poland SA należy do globalnej firmy technologicznej, która słynie z produktów i systemów dedykowanych branży motoryzacyjnej i nie tylko. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU