Animus sp. z o.o. inwestuje w przyszłość - budowa nowej hali produkcyjnej

Firma Animus sp. z o.o., specjalizująca się w kompleksowej obróbce metalu, postawiła na nowe inwestycje i w listopadzie 2023 roku rozpoczęła budowę nowoczesnej hali produkcyjnej. Projekt ten ma na celu zwiększenie skali produkcji oraz umocnienie pozycji firmy na rynku. - informuje JARTOM Real Estate

Budowa nowej hali produkcyjnej

Firma Animus sp. z o.o. działa na rynku od 2002 roku i od tego czasu sukcesywnie się rozwija. Ze swoją specjalizacją w kompleksowej obróbce metalu, firma zdobyła zaufanie klientów dzięki wysokiej jakości usług oraz terminowości dostaw. Wysoko wykwalifikowany zespół pracowników oraz nowoczesny park maszynowy sprawiają, że Animus sp. z o.o. jest jednym z wiodących graczy w branży. Nowy zakład produkcyjny firmy zostanie zlokalizowany w miejscowości Borne Sulinowo, w województwie zachodniopomorskim, zajmując powierzchnię 2 tysięcy metrów kwadratowych. Decyzja o budowie nowej hali produkcyjnej jest wynikiem wzrastającego popytu na usługi firmy oraz potrzeby zwiększenia skali produkcji. Obecnie istniejący zakład produkcyjny nie jest w stanie sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu, dlatego firma postanowiła inwestować w przyszłość zwiększając swoje możliwości produkcyjne.

Informacje o JARTOM Real Estate

Transakcja zakupu lub wynajmu hali magazynowej, czy produkcyjnej jest bardzo skomplikowana i wymaga uzgodnienia dziesiątek, a może i setek spraw. Każda duża nieruchomość jest specyficzna. W JARTOM Real Estate opracowujemy indywidualny plan zakupu lub wynajmu dla każdego Klienta.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane