Angelini Pharma przedłuża umowę najmu powierzchni w centrum logistycznym MLP Pruszków I

2022-08-16
Angelini Pharma przedłuża umowę najmu powierzchni w centrum logistycznym MLP Pruszków I

Firma Angelini Pharma przedłużyła umowę najmu, na mocy której może użytkować 1 500 m2 powierzchni na której znajdują się między innymi biura. Jest to jednoznaczne z kontynuacją kilkunastoletniej współpracy z MLP Group, gdyż wspomniana nieruchomość znajduje się w należącym do dewelopera centrum logistycznym położonym nieopodal Warszawy – informuje JARTOM Real Estate.  

Powierzchnie magazynowe i biurowe w znakomitej lokalizacji

Angelini Pharma to marka prowadząca międzynarodową działalność w branży farmaceutycznej. To nie jedyne przedsiębiorstwo, które zdecydowało się na skorzystanie z oferty MLP Pruszków I. Nieruchomość oddaje do dyspozycji klientów wysokiej klasy powierzchnie magazynowe i produkcyjne. Monitoring i system ochrony zapewniają pełne bezpieczeństwo, a stacje służące do ładowania samochodów elektrycznych pozwalają iść z duchem czasu i dbać o dobro środowiska. Gdy dodamy do tego doskonałą lokalizację, dostęp do autostrad i dróg ekspresowych, który pozwala na usprawnienie wielu procesów logistycznych i optymalizację transportu zupełnie nie dziwi fakt, że obiekt posiada komplet najemców. JARTOM prezentuje wszystkie wolne magazyny MLP Group. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate ,Już 18 października 2022 odbędzie się III Konferencja JARTOM - Magazyny, Hale produkcyjne Logistyka

Chcesz zostać Prelegentem, Wystawcą, Partnerem lub Sponsorem Konferencji skontaktuj się z Moniką Stanik
 
 Zobacz dane kontaktowe do Moniki>>    
Monika Stanik 


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU