Amway przeprowadza się do MLP Pruszków II

Siostrzana firma Amway zmienia lokalizację prowadzonej działalności magazynowej. Dystrybutor przeprowadza się z MLP Pruszków I do MPL Pruszków II. - informuje JARTOM Real Estate

Wynajem powierzchni magazynowej

Access Business Group International Polska współpracuje z MLP już od 2005 roku, kiedy to firma wynajęła powierzchnię na terenie parku MLP Pruszków I. Teraz firma zdecydowała się na zmianę lokalizacji i wyprowadzkę do centrum logistycznego MLP Pruszków II. Dystrybutor zajmie liczącą 3,7 tys. mkw halę magazynową wraz z zapleczem biurowym. Przekazanie nowej hali planowane jest na 2 połowę maja 2023 r. Tym samym, dotychczas zajmowana przez Amway hala w MLP Pruszków I, zostanie zwolniona. MLP Pruszków I to pierwsze i w pełni zrealizowane centrum logistyczne dewelopera MLP liczące aż 393 tys. mkw powierzchni. Obiekt cieszy się ogromnym zainteresowaniem i pozostaje cały czas jednym z najbardziej pożądanych przez najemców lokalizacji w portfolio MLP. Pojawiające się wolne powierzchnie są szybko zajmowane przez zainteresowane firmy czekające właśnie na tego typu okazje.
Wszystkie magazyny do wynajęcia MLP Group oferuje JARTOM Real Estate.

Informacje o JARTOM Real Estate

Transakcja zakupu lub wynajmu hali magazynowej, czy produkcyjnej jest bardzo skomplikowana i wymaga uzgodnienia dziesiątek, a może i setek spraw. Każda duża nieruchomość jest specyficzna. W JARTOM Real Estate opracowujemy indywidualny plan zakupu lub wynajmu dla każdego Klienta.


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane