Amerykańska firma Boyd wybuduje zakład za 130 mln zł. Gdzie on powstanie?

Duża inwestycja na Śląsku. Amerykańska firma Boyd przeznaczy aż 130 mln zł na budowę nowoczesnego zakładu produkcyjnego w Gliwicach, którego otwarcie wstępnie planowane jest na 2026 rok. - informuje JARTOM Real Estate

Nowy, ogromny zakład produkcyjny na Śląsku

Nowy zakład produkcyjny w regionie to nie tylko impuls dla dalszego rozwoju gospodarczego na Śląsku, ale również doskonała wiadomość dla lokalnego rynku pracy. Lider sektora e-mobilności Boyd po wybudowaniu zakładu planuje w nim zatrudnić aż 100 osób. W nowej fabryce amerykańskiego giganta powstawać będą między innymi materiały inżynieryjne do uszczelniania, ochrony, łączenia i chłodzenia produktów. Aby osiągnąć wysoką wydajność produkcyjną, zakład w Gliwicach wyposażony zostanie w zautomatyzowaną technologię produkcji, nowoczesne maszyny wspomagające procesy montażu i specjalistyczną linię do lutowania w kontrolowanej atmosferze. Zakład liczyć będzie aż 12,6 tys. mkw powierzchni, a jego otwarcie planowane jest na 2026 rok.

Informacje o JARTOM Real Estate

Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych.


https://polskiprzemysl.com.pl/wiadomosci/boyd-inwestuje-ok-130-mln-zl-w-zaklad-produkcyjny-w-gliwicach/


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane