Ambitne plany rozwoju Poczty Polskiej

2021-04-23
Ambitne plany rozwoju Poczty Polskiej

Poczta Polska planuje zainwestować 1,2 mld zł w przeciągu kolejnych 3 lat. Plany rozwoju zakładają między innymi e-listy urzędowe, e-commerce oraz prace nad technologią doręczania przesyłek za pośrednictwem dronów.- informuje JARTOM Real Estate.

Strategia rozwoju Poczty Polskiej 

Planowany jest również intensywny rozwój usług logistycznych. Do portfolio usług Poczta Polska zamierza włączyć przewozy całopojazdowe, cargo lotnicze i oceaniczne. Już teraz spółka świadczy usługi paletowych przesyłek krajowych i międzynarodowych. W związku z dynamicznym rozwojem działalności Poczta Polska zgłosiła zapotrzebowanie na nowe hale magazynowe. Pierwsza z nich znajdować się będzie w Warszawie i wyposażona zostanie w nowoczesną maszynę sortującą, która ułatwi i przyspieszy pracę. Aby sprostać potrzebom spółki, planowana jest budowa kolejnych sortowni, w Szczecinie, Łodzi, Rzeszowie, Białymstoku i Olsztynie. 
Ponadto spółka w najbliższych latach stawia na cyfryzację, automatyzację procesów, a także ekologię. Poczta Polska planuje skoncentrować się również na rozwoju rynku KEP (usługi kurierskie), na które obecnie zgłaszane jest duże zapotrzebowanie, związane z rozwojem e-commerce. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Wieloletnie doświadczenie JARTOM Real Estate w działalności związanej z nieruchomościami, duża skuteczność działania oraz imponująco długa lista zadowolonych Klientów, świadczy o rzetelności wykonywanych usług, jak i dużym doświadczeniu w kontaktach z Klientami.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU