Ambitne plany rewitalizacji terenów poprzemysłowych w Koninie - Accolade zainwestuje ponad 15 mln euro

2021-07-13
Ambitne plany rewitalizacji terenów poprzemysłowych w Koninie - Accolade zainwestuje ponad 15 mln euro

Accolade planuje przekształcić stare pofabryczne tereny w Koninie w nowoczesny park przemysłowy. Firma planuje zainwestować aż 15 mln euro w budowę nowego obiektu klasy A i rekultywację nieruchomości o łącznej powierzchni 7 hektarów — informuje JARTOM Real Estate

Rewitalizacja terenów poprzemysłowych — kluczowy obszar działania Accolade 

Accolade w ubiegłych latach zrewitalizował tereny poprzemysłowe w Szczecinie, Bydgoszczy, Częstochowie oraz Legnicy. Teraz spółka postanowiła rozbudować oraz zrekultywować centrum logistyczne w Koninie wybudowane w latach 60. Plany zakładają budowę parku przemysłowego o powierzchni ponad 24 000 m2 oraz budowę nowej hali klasy A o powierzchni ponad 18 000 m2.
Dzięki swojej doskonałej lokalizacji w centralnej Polsce obiekt jest bardzo atrakcyjny z punktu widzenia logistyki. Rewitalizacja starych obiektów poprzemysłowych z dużym potencjałem inwestycyjnym to jedno z głównych obszarów działania Accolade. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Bogata i różnorodna oferta JARTOM Real Estate obejmuje około 20 mln mkw. hal w Polsce, w kategoriach: hale magazynowe, hale produkcyjne, centra logistyczne, kompleksy biurowo – magazynowe i inne.
Do szerokiego grona klientów JARTOM Real Estate należą zarówno największe międzynarodowe korporacje, firmy prywatne, deweloperzy magazynowi, firmy logistyczne, jak i indywidualni najemcy i inwestorzy.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU