Ambitne plany firmy ERBUD

2021-04-19
Ambitne plany firmy ERBUD

Firma ERBUD planuje uruchomienie pierwszej linii produkcyjnej elementów do drewnianych budynków modułowych. Plany zakładają, ze produkcja ruszy w połowie 2022 roku. - informuje JARTOM Real Estate.

Fabryka prefabrykatów

Docelowo firma ERBUD planuje uruchomienie aż trzech linii produkcyjnych prefabrykatów do budynków modułowych. Działka , na której powstanie zakład produkcyjny, jest doskonale skomunikowana i spełnia wszelkie założenia inwestycyjne. Początkowo firma planuje skupić się na rynku niemieckim, jako docelowym rynku zbytu. Z czasem ERBUD będzie rozszerzać swoją działalność o kolejne kraje Unii Europejskiej. Budownictwo modułowe z drewna cieszy się coraz większym zainteresowaniem i popularnością, zarówno w przypadku budowy obiektów biurowych, jak i budynków mieszkalnych. Co więcej, rynek ten dynamicznie się rozwija. ERBUD planuje skupić się na rynku dużego inwestora i rozpocząć współpracę z czołowymi deweloperami działającymi na niemieckim rynku nieruchomości komercyjnych oraz mieszkaniowych. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU