Ambitne plany ZSP Niewiadów. Spółka planuje budowę fabryki amunicji termobarycznej dla polskiej armii.

ZSP Niewiadów Sp. z o.o., znana jako jeden z największych producentów elementów uzbrojenia, pragnie poszerzyć swoją działalność i stać się centrum produkcji amunicji termobarycznej w Polsce. - informuje JARTOM Real Estate

ZSP Niewiadów - Partnerstwo z Politechniką Łódzką w produkcji amunicji termobarycznej

ZSP Niewiadów Sp. z o o., która obecnie produkuje różne elementy uzbrojenia, planuje rozszerzyć swoją działalność i stać się centrum produkcji amunicji termobarycznej w Polsce. Spółka ma bardzo ambitne plany rozwoju, w tym budowę nowej fabryki amunicji oraz podpisanie umowy współpracy z Politechniką Łódzką. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, ZSP Niewiadów wybuduje nowe centrum termobaryki, które przyczyni się do rozwoju gospodarczego Niewiadowa i stworzenia nowych miejsc pracy. ZSP Niewiadów Sp. z o. o. obecnie produkuje różnego rodzaju produkty związane z przemysłem zbrojeniowym, a ich historia sięga roku 1920.

Informacje o JARTOM Real Estate

Działamy w JARTOM Real Estate na terenie całego kraju. Główne ośrodki magazynowe to Warszawa, Łódź, Śląsk i Poznań. Magazyny położone są przy głównych arteriach komunikacyjnych, trasach szybkiego ruchu i przy autostradach.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane