Amazon z nowymi inwestycjami w Polsce? Marka rozważa budowę kolejnych centrów dystrybucyjnych

img

Amazon pracuje nad poszerzeniem zaplecza logistycznego i kontynuuje ekspansję o międzynarodowym charakterze zwiększając swoje wpływy. Przedstawiciele tego największego na świecie sklepu internetowego nie kryją, że rozważają budowę kolejnych centrów dystrybucyjnych w Polsce – informuje JARTOM Real Estate.

Tereny pod budowę centrów dystrybucyjnych poszukiwane

Aktualnie Amazon, który słynie przede wszystkim ze sporej liczby magazynów, posiada w Polsce dziesięć obiektów tego rodzaju. Dynamiczny rozwój sprawił jednak, że plany dotyczące zwiększenia ich liczby zdają się być coraz bardziej realne. Taka decyzja bez wątpienia zaowocowałaby usprawnieniem wielu procesów logistycznych i przyspieszeniem realizacji zamówień, co odgrywa kluczową rolę dla marki. O tym, gdzie zostanie wybudowane centrum dystrybucyjne decyduje wiele czynników, które firma skrupulatnie analizuje. Na ten moment nie wiadomo jeszcze, czy wybrano już konkretne lokalizacje, pozostaje więc śledzić dalszy rozwój wypadków i zobaczyć, co przyniesie przyszłość!

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane