Amazon inwestuje w dodatkową powierzchnię magazynową i otwiera kolejne centrum logistyczne w Polsce

2021-09-22
Amazon inwestuje w dodatkową powierzchnię magazynową i otwiera kolejne centrum logistyczne w Polsce

Powierzchnie magazynowe w Polsce cieszą się coraz większym zainteresowaniem czego dowodzi kontynuowana przez Amazon strategia dynamicznego rozwoju. Rosnące zapotrzebowanie na nowoczesne magazyny skłoniło spółkę do zainwestowania w uruchomienie dziesiątego już centrum logistycznego w kraju, tym razem zlokalizowanego w Świebodzinie – informuje JARTOM Real Estate.

Magazyny niezbędne do efektywnego prowadzenia działalności e-commerce i nie tylko

Podjęta przez Amazon decyzja nie dziwi, gdyż już od dłuższego czasu można w Polsce zaobserwować dynamiczny rozwój na rynku magazynów. Wynika on między innymi z położenia nacisku na handel internetowy, który rozkwitł w dobie pandemii koronawirusa. Zgodnie z przeprowadzoną przez Bank Ochrony Środowiska analizą, do końca przyszłego roku przyrost powierzchni magazynowych sięgnie 2,5 mln metrów kwadratowych! Posiadanie zaplecza złożonego z wysokiej klasy obiektów tego rodzaju jest w stanie usprawnić wiele procesów logistycznych, dlatego zrozumiałe jest, że coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na takie inwestycje. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU