Amazon Głównym Wystawcą na III Konferencji JARTOM MAGAZYNY • HALE PRODUKCYJNE • LOGISTYKA!

2022-09-08
Amazon Głównym Wystawcą na III Konferencji JARTOM MAGAZYNY • HALE PRODUKCYJNE • LOGISTYKA!

img

18 października – warto zapisać tę datę w kalendarzu, bo właśnie wtedy każdy uczestnik III Konferencji JARTOM zyska niepowtarzalną szansę spotkania się na żywo z przedstawicielami AMAZON - tej znanej na całym świecie marki!

JARTOM rozpoczyna współpracę z Amazon

Amazon to nie tylko właściciel największego na świecie sklepu internetowego ale również inwestor budujący liczne centra dystrybucyjne, który dysponuje ogromną wiedzą z zakresu magazynów. Posiada swoje oddziały w takich krajach europejskich jak Niemcy, Francja, Polska czy Hiszpania, a także w Chinach i Kanadzie. Przedsiębiorstwo dynamicznie się rozwija i stanowi wzór dla wielu firm z branży e-commerce. Aktualnie Amazon, który słynie przede wszystkim ze sporej liczby magazynów, posiada w Polsce dziesięć obiektów tego rodzaju. Dynamiczny rozwój sprawił jednak, że plany dotyczące zwiększenia ich liczby zdają się być coraz bardziej realne.

III Konferencja JARTOM

Nasza Konferencja to event tworzony z myślą o deweloperach, użytkownikach i właścicielach hal magazynowych. Zapewniamy przyjazną atmosferę, dużą porcję cennych informacji i okazję do zainspirowania się oraz czerpania wiedzy od najlepszych. Liczba biletów jest limitowana, dlatego zachęcamy do dokonania rezerwacji już dziś. W tym celu wystarczy odwiedzić stronę internetową  http://konferencja.jartom.pl/rejestracja.,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU