Aluron: 20,5 tys. mkw nowej przestrzeni w zakładzie w Zawierciu

Producent systemów aluminiowych Aluron, postanowił rozbudować swoją fabrykę w województwie śląskim. Dla firmy oznacza to aż 20,5 tys. mkw dodatkowej powierzchni produkcyjno-magazynowej. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa hala produkcyjna w zakładzie w Zawierciu

Rozbudowa zlokalizowanego w Zawierciu zakładu Aluron jest rezultatem nieustannego rozwoju firmy koncentrującego się wokół zwiększenia mocy produkcyjnych oraz poprawy jakości pracy w zakładzie. W ramach inwestycji zlecono budowę nowoczesnej hali produkcyjnej wraz z częścią socjalno-biurową. Ponadto wybudowane zostaną dwa zbiorniki na wodę szarą, która będzie wtórnie wykorzystywana w procesach produkcyjnych zakładu. Zakończenie inwestycji zaplanowane jest na wrzesień tego roku, co oznacza, że już niedługo będziemy mogli podziwiać nową, rozbudowaną siedzibę producenta systemów aluminiowych. Warto zaznaczyć, że Aluron to firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, specjalizująca się w obsłudze różnych segmentów rynku stolarki otworowej, posiadająca certyfikaty środowiskowe, takie jak ISO 14001, EPD typu III oraz Ecokart.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane