Aluplast kontynuuje rozbudowę fabryki. Czy zyska na tym lokalny rynek pracy?

2021-06-22
Aluplast kontynuuje rozbudowę fabryki. Czy zyska na tym lokalny rynek pracy?

Firma Aluplast intensywnie pracuje nad rozbudową swojej fabryki. W ramach realizowanego przedsięwzięcia powstała już hala magazynowa oraz sieć dróg wewnętrznych, teraz z kolei przyszedł czas na następny etap, który obejmuje budowę hali produkcyjnej, pomieszczeń technicznych oraz mieszalni surowca – informuje JARTOM Real Estate. 

Nowa hala produkcyjna jako jeden z najważniejszych elementów inwestycji

Budowana obecnie hala jest przystosowana do zamontowania w niej nawet 50 linii produkcyjnych! Oznacza to, że gdy obiekt zostanie oddany do użytku, moce wytwórcze przedsiębiorstwa wzrosną dwukrotnie. Pomieszczenia techniczne i mieszalnia surowca pomogą usprawnić procesy logistyczne i będą stanowiły znakomite uzupełnienie powstałych już magazynów. Aluplast zadbał o to, by na terenie fabryki powstała stacja wysokich napięć. Dzięki niej obiekt będzie mógł cieszyć się ciągłością energetyczną, co pozwoli uniknąć wielu nieprzewidzianych problemów. Wartość powstającego w Nagradowicach zakładu szacuje się na 140 milionów złotych. Zgodnie z przewidywaniami, jego uruchomienie pozwoli na zwiększenie zatrudnienia, co stanowi istotny impuls dla lokalnej gospodarki. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate jest partnerem biznesowym dla obecnych i przyszłych najemców oraz firm planujących zakup lub budowę hali. Oferuje wsparcie transakcyjne, techniczne i merytoryczne.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU