Alstom otwiera nowoczesną fabrykę pociągów pod Warszawą

Globalny producent w branży kolejowej otwiera kolejny zakład produkcyjny w Polsce. Budowa fabryki pochłonęła aż 10 mln euro. - informuje JARTOM Real Estate

Otwarcie kolejnej fabryki Alstom

W Nadarzynie pod Warszawą otwarto nowoczesną fabrykę szybkich pociągów. To inwestycja firmy Alstom, która specjalizuje się w produkcji wózków do pociągów regionalnych, metra i tramwajów. Budowa fabryki kosztowała aż 10 mln euro. Nowa fabryka ma przejąć część produkcji z działających fabryk Alstom we Wrocławiu i Piasecznie. To właśnie w tych fabrykach serwisowane były do tej pory m.in. pociągi Pendolino. W obiekcie zatrudnienie znajdzie około 200 osób, w tym monterzy, tokarze i lakiernicy, więc inwestycja to także duży impuls dla lokalnego rynku pracy. W fabryce pod Warszawą produkowane będzie około 1800 wózków rocznie, czyli trzykrotnie więcej niż wynoszą moce produkcyjne zakładu w Piasecznie.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate doradzamy jak znaleźć odpowiednie hale i nowe magazyny pod konkretną działalność i lokalizacje. Pomagamy także w finalizacji transakcji. Posiadamy bogatą bazę powierzchni magazynowych, hal produkcyjnych do wynajęcia lub na sprzedaż. W ofercie także chłodnie i grunty.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane