Alplast został Złotym Sponsorem organizowanej przez JARTOM Real Estate III Konferencji

Alplast został Złotym Sponsorem organizowanej przez JARTOM Real Estate III Konferencji

img

Niezmiernie miło nam poinformować, że Alplast został Złotym Sponsorem organizowanej przez JARTOM Real Estate III Konferencji JARTOM| MAGAZYNY • HALE PRODUKCYJNE • LOGISTYKA! To doskonała wiadomość zarówno dla tych, którzy posiadają już swoje bilety na wydarzenie, jak i dla tych, którzy jeszcze tego nie zrobili – kolejny raz udowadniamy bowiem, że będzie to wyjątkowe spotkanie!

Towarzystwo Handlowe Alplast – doświadczenie i nowoczesność

Alplast to jeden z liderów wśród producentów urządzeń elektronicznych. Słynie z wdrażania licznych, innowacyjnych rozwiązań bazujących na zaawansowanych technologiach takich jak modułowe zasilacze stałoprądowe. Tworzy specjalistyczne oprogramowania i rozwiązania związane między innymi z wyposażeniem biurowo – magazynowym. Wystąpienie przedstawicieli spółki będzie więc inspiracją dla każdego, kto planuje modernizację hali, którą użytkuje lub którą dopiero zamierza wynająć i dopasować do swoich potrzeb.

III Konferencja JARTOM Real Estate

Porozmawiajmy o tym, jak unowocześnić magazyny i czerpać z nich jeszcze więcej korzyści. Już 18 października w Warszawie! Serdecznie zapraszamy do potwierdzenia swego uczestnictwa na stronie http://konferencja.jartom.pl/rejestracja.,Już 18 października 2022 odbędzie się III Konferencja JARTOM - Magazyny, Hale produkcyjne Logistyka

Chcesz zostać Prelegentem, Wystawcą, Partnerem lub Sponsorem Konferencji skontaktuj się z Moniką Stanik
 
 Zobacz dane kontaktowe do Moniki>>    
Monika Stanik 


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU