Alplast został Złotym Sponsorem organizowanej przez JARTOM Real Estate III Konferencji

img

Niezmiernie miło nam poinformować, że Alplast został Złotym Sponsorem organizowanej przez JARTOM Real Estate III Konferencji JARTOM| MAGAZYNY • HALE PRODUKCYJNE • LOGISTYKA! To doskonała wiadomość zarówno dla tych, którzy posiadają już swoje bilety na wydarzenie, jak i dla tych, którzy jeszcze tego nie zrobili – kolejny raz udowadniamy bowiem, że będzie to wyjątkowe spotkanie!

Towarzystwo Handlowe Alplast – doświadczenie i nowoczesność

Alplast to jeden z liderów wśród producentów urządzeń elektronicznych. Słynie z wdrażania licznych, innowacyjnych rozwiązań bazujących na zaawansowanych technologiach takich jak modułowe zasilacze stałoprądowe. Tworzy specjalistyczne oprogramowania i rozwiązania związane między innymi z wyposażeniem biurowo – magazynowym. Wystąpienie przedstawicieli spółki będzie więc inspiracją dla każdego, kto planuje modernizację hali, którą użytkuje lub którą dopiero zamierza wynająć i dopasować do swoich potrzeb.

III Konferencja JARTOM Real Estate

Porozmawiajmy o tym, jak unowocześnić magazyny i czerpać z nich jeszcze więcej korzyści. Już 18 października w Warszawie! Serdecznie zapraszamy do potwierdzenia swego uczestnictwa na stronie http://konferencja.jartom.pl/rejestracja.

<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane