Alinox zyska nową halę produkcyjno – magazynową

Firma Alinox inwestuje w budowę hali o charakterze produkcyjno – magazynowym. Nieruchomość powstanie w Mysłowicach, w województwie śląskim i pozwoli na zwiększenie mocy wytwórczych oraz usprawnienie wielu procesów logistycznych – informuje JARTOM Real Estate.

Wybudowana hala pozwoli spółce działać na szerszą skalę

Wiadomo już, że powierzchnia obiektu wyniesie 5 400 m2. Aby w pełni odpowiadał on potrzebom przedsiębiorstwa, nawiązano współpracę z firmą KiK i powierzono jej wykonanie wszelkich niezbędnych prac. Alinox to spółka obecna na rynku już od 2007 roku. Specjalizuje się w dystrybucji stali nierdzewnej, aluminium oraz metali kolorowych zarówno na rynek krajowy, jak i międzynarodowy.  

Informacje o JARTOM Real Estate 

Oczekujesz indywidualnego podejścia? Szytej na miarę strategii działania? Tak właśnie działamy w JARTOM Real Estate. Tego nas nauczyło 30 letnie doświadczenie na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Wybierzemy dla Ciebie optymalną powierzchnię magazynową lub produkcyjną. Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. 
W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych. Świadczymy usługi doradcze w najdynamiczniej rozwijających się sektorach takich jak e-commerce, usługi logistyczne i nie tylko.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane