Agroterminal w Świnoujściu zyska nowy taśmociąg

W Świnoujściu powstanie nowoczesny agroterminal, który ma spełnić oczekiwania polskich rolników oraz usprawnić procesy logistyczne w porcie.- informuje JARTOM Real Estate

Nowa inwestycja w infrastrukturę

Port Szczecin-Świnoujście stara się zapewniać odpowiednie warunki dla operatorów portowych działających w sektorze agro. Niedawno spółka OT Port Świnoujście podjęła decyzję o budowie 300-metrowego taśmociągu, który połączy magazyn z nabrzeżem. Dzięki nowej inwestycji aroterminal w Świnoujściu ma szansę stać się jedną z najnowocześniejszych infrastruktur tego typu w Polsce. Port Świnoujście dysponuje już odpowiednim magazynem, ale aby wykorzystać jego pełen potencjał, konieczne jest wybudowanie nowej infrastruktury, która zapewni profesjonalną obsługę ładunków agro oraz przyspieszy procesy logistyczne. Inwestycja ta znacznie zwiększy potencjał przeładunkowy portu.

Informacje o JARTOM Real Estate

Bogata i różnorodna oferta JARTOM Real Estate obejmuje około 20 mln mkw. hal w Polsce, w kategoriach: hale magazynowe, hale produkcyjne, centra logistyczne, kompleksy biurowo – magazynowe i inne.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane