Agrocomplex wybuduje zakład produkcyjny w Sokołowie Podlaskim. Co będzie w nim powstawać?

Agrocomplex przygotowuje się do budowy nowego zakładu, który powstanie w Sokołowie Podlaskim. W obiekcie ruszy produkcja kazeiny oraz kazeinianów, które będą wytwarzane z wysokooczyszczonego twarogu kazeinowego otrzymywanego dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technik membranowych – informuje JARTOM Real Estate.

Nowa fabryka będzie przyjazna środowisku

Wiadomo już, że fabryka pozwoli przedsiębiorstwu na prowadzenie działalności przyjaznej środowisku. Produkcja będzie bowiem generowała niewielką ilość odpadów. Obiekt umożliwi usprawnienie wielu procesów logistycznych i zwiększenie konkurencyjności. Ułatwi to generowanie wyższych zysków i pozyskiwanie nowych klientów. Warto podkreślić, że zakład będzie dysponował częścią magazynową i zapleczem o charakterze biurowo – socjalnym. Zostanie również zagospodarowany teren przylegający do inwestycji. Powstaną parkingi dla pracowników i rampy dla samochodów ciężarowych. Agrocomplex to firma obecna na rynku od 1991 roku, która specjalizuje się w kompleksowej obsłudze rolników i przedsiębiorców zajmujących się produkcją mleka. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane