Agio Milano z nowym magazynem centralnym

2021-06-25
Agio Milano z nowym magazynem centralnym

Agio Milano, firma działająca na rynku odzieżowym, wynajęła halę magazynową w prywatnej inwestycji położonej niedaleko Ożarowa Mazowieckiego.- informuje JARTOM Real Estate

Agio Milano z nowym magazynem centralnym o powierzchni 800 mkw.

Agio Milano to producent i dystrybutor bielizny damskiej wysokiej jakości, który od lata działa na polskim rynku. Strategia firmy zakłada ciągłe poszerzanie asortymentu firmy, szybką reakcję na potrzeby rynkowe oraz podnoszenie jakości produktów i usług. W związku z wyzwaniami, które stawia przed sobą producent Agio Milano, firma zgłosiła zapotrzebowanie na nową powierzchnię magazynową, która będzie odpowiedzią na potrzeby firmy. Nowa hala ma powierzchnie 800 mkw. i znajduje się niedaleko Ożarowa Mazowieckiego. Będzie pełnić funkcję magazynu centralnego oraz służyć jako dodatkowe miejsce do składowania materiałów odebranych ze szwalni. Nowy obiekt jest dobrze skomunikowany, więc pozwoli na usprawnienie łańcucha dostaw i szybką wysyłkę do sklepów detalicznych rozlokowanych na terenie całej Polski.

Informacje o JARTOM Real Estate

Dzięki całościowemu wsparciu Twojej firmy możesz wybrać w JARTOM Real Estate pakiet usług dostosowany do Twoich potrzeb przy zakupie lub najmie hal magazynowych i produkcyjnych. Porównaj ofertę całego rynku magazynów w Polsce.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU