Agencja celna Complex SAD wynajęła dodatkową powierzchnię mgazynową w Centrum Logistycznym Portu Gdynia

2021-06-14
Agencja celna Complex SAD wynajęła dodatkową powierzchnię mgazynową w Centrum Logistycznym Portu Gdynia

Firma Complex SAD, będąca najemcą Centrum Logistycznego Portu Gdynia, podpisała nową umowę najmu z Zarządem Morskiego Portu Gdynia S.A. i zwiększyła powierzchnię wynajmu o 2,5 tys. mkw.  - informuje JARTOM Real Estate 

Jeszcze więcej mkw dla Complex SAD w Centrum Logistycznym Portu Gdynia

Agencja celna Complex SAD przedłużyła umowę najmu w Centrum Logistycznym Portu Gdynia i zdecydowała się na zwiększenie wynajmowanej powierzchni o kolejne 2,5 tys. mkw. W rezultacie firma dysponuje magazynami o łącznej powierzchni 8,7 tys. mkw., które w sposób kompleksowy obsługują import i eksport towarów. Agencja reprezentuje swoich klientów przed Urzędem Celnym, świadczy wysokiej jakości usługi celno-spedycyjne, a także zajmuje się magazynowaniem towarów, ich przeładunkiem i konfekcjonowaniem. Nowa powierzchnia pozwoli zwiększyć skalę świadczonych usług oraz dotrzeć do większej liczby klientów. Przy wyborze hali kluczowe znaczenie miała jej lokalizacja. Nowa powierzchnia wynajęta przez Complex SAD znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie terminali kontenerowych, co pozwoli zmniejszyć koszty związane z przeładunkiem oraz przyspieszyć procesy logistyczne w firmie. Hala jest również świetnie skomunikowana z infrastrukturą drogową.  

Informacje o JARTOM Real Estate 

Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU