Agencja Rozwoju Przemysłu inwestuje w nowoczesną fabrykę prefabrykatów w Suchedniowie

Agencja Rozwoju Przemysłu podjęła strategiczną decyzję o uruchomieniu nowego zakładu produkcyjnego w Suchedniowie, który będzie specjalizować się w produkcji betonowych prefabrykatów. Inwestycja nie tylko przyczyni się do rozwoju budownictwa z prefabrykatów, ale również stworzy nowe miejsca pracy dla lokalnej społeczności.- informuje JARTOM Real Estate

Dawny Marywil przemienia się w nowoczesny zakład produkcyjny

Agencja Rozwoju Przemysłu otworzyła nowy zakład produkcyjny w Suchedniowie. Będą tam powstawać betonowe prefabrykaty do budowy bloków mieszkalnych oraz obiektów przemysłowych. Fabryka zlokalizowana jest na terenie dawnego Marywilu. Inwestycja ta jest istotna nie tylko z punktu widzenia rozwoju budownictwa z prefabrykatów i wsparcia gospodarki regionu, ale również dostarczy nowe miejsca pracy dla lokalnej społeczności. Na początku zakład zatrudni około 100 osób, a po planowanej przez inwestora rozbudowie nawet 150. Inwestycja jest również pierwszym krokiem Agencji Rozwoju Przemysłu ku projektowi, który ma na celu budowę wież dla farm wiatrowych na Bałtyku. Wiceminister sportu i turystyki Anna Krupka podkreśla, że nowy zakład w Suchedniowie jest jednym z najnowocześniejszych tego typu w Europie. Całkowity koszt inwestycji wyniósł aż 100 mln zł.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to zespół doradców rozumiejący Twoje różne potrzeby biznesowe w zakresie doboru magazynu lub hali produkcyjnej. Oferujemy pełen pakiet usług w jednym miejscu. A wszystko nakierowane na to, abyś zmienił magazyn na lepszy, halę na bardziej efektywną i tańszą.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane