Adriatica wybuduje w Olecku nową halę produkcyjno – magazynową. To szansa na poszerzenie oferty firmy

2022-03-29
Adriatica wybuduje w Olecku nową halę produkcyjno – magazynową. To szansa na poszerzenie oferty firmy

Firma Adriatica intensywnie przygotowuje się do budowy nowej hali o charakterze produkcyjno – magazynowym, która powstanie w Olecku. W tej samej miejscowości znajduje się siedziba przedsiębiorstwa, co zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych i efektywnym nadzorowaniem postępujących prac – informuje JARTOM Real Estate. 

Budowa hali produkcyjnej przyspieszy rozwój firmy

Obiekt będzie posiadał powierzchnię użytkową przekraczającą 3300 m2, a w jego projekcie uwzględniono obecność instalacji fotowoltaicznej, która pozwoli na generowanie sporych oszczędności i przysłuży się środowisku naturalnemu. Co istotne, w wybudowanej hali zostaną uruchomione linie produkcyjne dostosowane do wytwarzania innowacyjnego produktu, który poszerzy asortyment marki. Mowa o specjalnym, podgrzewanym siedzisku wyróżniającym się swoim kształtem. Bez wątpienia zwiększy to konkurencyjność i pozwoli na dalszą rynkową ekspansję firmy, która już dziś jest jednym z renomowanych producentów wyposażenia tapicerskiego przeznaczonego do łodzi motorowych oraz jachtów. Inwestycja może stać się także istotnym impulsem dla lokalnej gospodarki. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU