Adam Drewniany inwestuje w budowę fabryki w Żelichowie. Skąd ta decyzja?

W Żelichowie, jeszcze w tym roku, zostanie wybudowany nowy zakład produkujący magazyny energii oraz podzespoły przeznaczone do samochodów elektrycznych. Inwestorem jest pochodzący z tamtych okolic Adam Drewniany, polski biznesmen o międzynarodowej sławie, związany z takimi firmami jak NorthVolt Polska, Drewniany Investments czy Tesla – informuje JARTOM Real Estate.

Fabryka sporym impulsem dla lokalnej gospodarki

Bliska współpraca z samorządem nadaje tempa całemu przedsięwzięciu. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, produkcja w fabryce ruszy w połowie tego roku. Już teraz wiadomo, że będzie to spory impuls dla lokalnej gospodarki. Zostanie utworzonych wiele miejsc pracy dla osób o różnych kwalifikacjach. Poszukiwani będą nie tylko inżynierowie, ale i ci o zdolnościach manualnych, którzy poradzą sobie ze sprawnym składaniem niewielkich elementów. Drewniany, który posiada spore zasługi dla Tesli, nie kryje, że jest mocno zmotywowany żeby odnieść sukces w swoich rodzinnych stronach.  Zamierza przeznaczyć na ten cel kilkadziesiąt milionów dolarów, a włodarze gminy pragną mu w tym pomóc, by uczynić ten rejon kraju atrakcyjnym zarówno dla jego mieszkańców, jak i innych przedsiębiorstw.   

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane