Accolade zwiększa swoje wpływy i rozbudowuje park przemysłowy w Gorzowie Wielkopolskim

2021-09-16
Accolade zwiększa swoje wpływy i rozbudowuje park przemysłowy w Gorzowie Wielkopolskim

Accolade kontynuuje strategię dynamicznego rozwoju i inwestuje w rozbudowę parku przemysłowego położonego w Gorzowie Wielkopolskim. Dotychczasowy obiekt dysponujący powierzchnią sięgającą 53 000 m2 zostanie powiększony o dodatkowe 100 000 m2 na których powstaną magazyny o charakterze przemysłowym – informuje JARTOM Real Estate. 

Nowoczesne magazyny najwyższej klasy 

Całe przedsięwzięcie zostało podzielone na kilka etapów. Zakupiono już działki przeznaczone pod budowę magazynów i wykonano szczegółowe plany. Według nich, głównym celem Accolade jest pozyskanie certyfikatu zrównoważonego rozwoju BREEAM na poziomie Excellent. Aby tak się stało, nowy obiekt musi spełniać najwyższe standardy. Inwestor pragnie wyjść naprzeciw oczekiwaniom rynku, oferując wysokiej klasy magazyny w doskonałej lokalizacji, nieopodal centrum miasta i granicy z Niemcami. Dla najemców oznacza to usprawnienie wielu procesów logistycznych i cieszenie się płynnym transportem. Budynek będzie funkcjonował w oparciu o szereg rozwiązań energooszczędnych i przyjaznych środowisku. Na sfinalizowanie projektu Accolade przeznaczy 125 milionów euro. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate ,Już 18 października 2022 odbędzie się III Konferencja JARTOM - Magazyny, Hale produkcyjne Logistyka

Chcesz zostać Prelegentem, Wystawcą, Partnerem lub Sponsorem Konferencji skontaktuj się z Moniką Stanik
 
 Zobacz dane kontaktowe do Moniki>>    
Monika Stanik 


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU