Accolade wybuduje nowy park magazynowo – produkcyjny w Jeleniej Górze. Dlaczego wybór padł na tę lokalizację?

2021-12-31
Accolade wybuduje nowy park magazynowo – produkcyjny w Jeleniej Górze. Dlaczego wybór padł na tę lokalizację?

Grupa Accolade kontynuuje intensywną ekspansję na rynku logistycznym i przygotowuje się do budowy parku o charakterze magazynowo – produkcyjnym, który powstanie w Jeleniej Górze. O tym, że było to rozsądne biznesowe posunięcie świadczy fakt, że niemalże połowa powierzchni, która zostanie oddana do użytku znalazła już swoich najemców – informuje JARTOM Real Estate. 

Nowoczesne powierzchnie magazynowe cieszą się dużym zainteresowaniem

Już 10 000 m2 powierzchni magazynowych zostało wynajętych przez inwestorów, którzy zaczną użytkować je w drugim kwartale 2022 roku. Warto podkreślić, że Accolade nieprzypadkowo wybrało Jelenią Górę na miejsce budowy. Zadecydował o tym fakt, że miasto położone jest w niewielkiej odległości od Niemiec i Czech, w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych oraz drogi ekspresowej S3, która łączy województwo dolnośląskie z wybrzeżem. Pozwoli to na usprawnienie wielu procesów logistycznych i cieszenie się płynnym, doskonale zoptymalizowanym transportem, co odgrywa kluczową rolę z punktu widzenia najemców obiektu. Grupa koncentruje się obecnie na realizacji tego przedsięwzięcia oraz na rozbudowie parku w Goleniowie. Na te dwa cele przeznaczono kwotę sięgającą 71 milionów Euro. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate jest partnerem biznesowym dla obecnych i przyszłych najemców oraz firm planujących zakup lub budowę hali. Oferuje wsparcie transakcyjne, techniczne i merytoryczne.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU