Accolade wciąż dynamicznie się rozwija. W Bydgoszczy powstaną nowe marki magazynowe

2022-04-28
Accolade wciąż dynamicznie się rozwija. W Bydgoszczy powstaną nowe marki magazynowe

Grupa Accolade inwestuje w rozbudowę jednego z trzech parków magazynowych zlokalizowanych na terenie Bydgoszczy oraz pracuje nad powstaniem kolejnego, czwartego już obiektu. Co więcej, kontynuuje ekspansję i rozpoczyna też następny projekt, którego efektem będzie warta 40 milionów euro nieruchomość położona w Pile – informuje JARTOM Real Estate.

Accolade liderem na rynku magazynów w Bydgoszczy

Aktualnie w Bydgoszczy funkcjonują dwa parki magazynowe o łącznej powierzchni sięgającej 87 000 m2, które zostały już w całości wynajęte głównie przez firmy specjalizujące się w handlu internetowym. W trzecim trwają prace mające na celu jego rozbudowę, natomiast czwarty, który zostanie oddany do użytku w drugim kwartale bieżącego roku, zapewni aż 110 000 m2 nowoczesnej powierzchni. Dlaczego inwestor skupił się głównie na tym regionie? To istotny ośrodek przemysłowy o doskonale rozwiniętej komunikacji, co zapewnia spory potencjał biznesowy i pozwala na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Działalność przedsiębiorstwa przynosi liczne korzyści lokalnej gospodarce i pozytywnie zmienia rynek pracy – w obiektach Accolade zatrudnienie znalazło już ponad 1300 osób. Wszystko wskazuje na to, że nie jest to ostatnie takie przedsięwzięcie, pozostaje więc obserwować co przyniosą kolejne lata. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU