Accolade przygotowuje się do budowy imponującego parku przemysłowego w Sulechowie

2022-02-04
Accolade przygotowuje się do budowy imponującego parku przemysłowego w Sulechowie

Coraz bardziej realnych kształtów nabiera nowy projekt Accolade, którym jest budowa parku przemysłowego położonego w Sulechowie. Wybrano już grunty pod realizację tej inwestycji, które znajdują się na obszarze należącym do Specjalnej Strefy Ekonomicznej Nowy Świat, a zgodnie z przyjętym harmonogramem prace rozpoczną się jeszcze w pierwszej połowie bieżącego roku – informuje JARTOM Real Estate.

Nowoczesny park przemysłowy odpowie na potrzeby rynku

W ramach przedsięwzięcia powstanie kompleks złożony z trzech budynków, których łączna powierzchnia wyniesie 76 000 m2. Szacuje się, że koszt przekroczy 60 milionów Euro. Dużym atutem stanie się w tym przypadku lokalizacja, gdyż park będzie cieszył się bezpośrednim dostępem do drogi S3 i niewielką odległością od autostrady A2 dzięki czemu transport będzie przebiegał w płynny sposób. Fakt, że Accolade posiada już swoje magazyny przemysłowe w Gorzowie Wielkopolskim i Zielonej Górze zaowocuje z kolei usprawnieniem wielu procesów logistycznych. Dalszy rozwój Accolade w tej części Polski stanowi odpowiedź na zapotrzebowanie rynku. Nie brakuje tam bowiem najemców zainteresowanych nawiązaniem współpracy z tą grupą słynącą z obiektów przemysłowych wysokiej klasy. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU