Accolade powiększa portfolio nieruchomości na wynajem i buduje nowy kompleks budynków magazynowych pod Lublinem

Accolade stawia na rozwój i buduje kolejny obiekt magazynowy w woj. lubelskim. Będzie to kompleks 2 hal o imponującej powierzchni na wynajem. - informuje JARTOM Real Estate

Nowy obiekt magazynowy na wynajem 

Accolade wybuduje nowoczesny kompleks budynków magazynowych oferujący aż 54 tys. mkw na wynajem. Obiekt powstanie w specjalnej strefie ekonomicznej w Świdniku, w województwie lubelskim. Pomimo tego, że hale zostaną oddane do użytku dopiero w 4 kwartale 2023 r. ponad połowa powierzchni jest już wynajęta 3 firmom z branży przemysłowe oraz firmie logistycznej. 
Accolade posiada już jeden park magazynowy zlokalizowany w Lublinie. Dzięki nowej inwestycji wartość obiektów inwestora w tym regionie wzrośnie do 115 milionów euro i obejmie aż 130 tys. mkw. powierzchni magazynowej. To właśnie Lublin jest jedną z kluczowych lokalizacji na mapie centralno-wschodniej Polski, oferując bezpośredni dostęp do tras S12 i S17 zapewniających połączenie z innymi ważnymi miastami, takimi jak Piotrków Trybunalski, Dorohusk, Warszawa i Zamość.

Informacje o JARTOM Real Estate

Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane