Accolade inwestuje w rozbudowę kompleksu magazynowego w Zielonej Górze

2021-04-13
Accolade inwestuje w rozbudowę kompleksu magazynowego w Zielonej Górze

Grupa Accolade podjęła decyzję o rozbudowie kompleksu magazynowego zlokalizowanego w Zielonej Górze. W ramach inwestycji powstanie nowy, zaawansowany technologicznie obiekt, który zapewni aż 45 000 m2 powierzchni magazynowej – informuje JARTOM Real Estate. 

Nowoczesny kompleks hal magazynowych posiada już pierwszego najemcę

Realizacja przedsięwzięcia została podzielona na kilka etapów. Pierwszy z nich, który wiąże się z kosztami sięgającymi 31 milionów euro, zgodnie z planami powinien zostać zakończony w czerwcu bieżącego roku. To wtedy zostanie oddana do użytku nieruchomość oferująca powierzchnię magazynową najwyższej klasy. Warto podkreślić, że zaprojektowano ją przy pomocy nowoczesnych rozwiązań, co przyczyni się do dużych oszczędności związanych ze zużyciem energii oraz wody. Nic więc dziwnego, że znalazł się już pierwszy najemca. Jest nim firma DHL, która podpisała już umowę z grupą Accolade. Rozbudowa kompleksu magazynowego stanowi istotny impuls dla lokalnej gospodarki, gdyż dzięki niej zostanie utworzonych około 650 nowych stanowisk pracy. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU