Abakus Okna rozbudowuje zakład i zwiększa swoje możliwości produkcyjne

W marcu br. rozpoczęła się budowa nowej hali produkcyjnej dla firmy ABAKUS OKNA, jednego z liderów branży okiennej. Obiekt, który powstaje w Choroszczy, w woj. podlaskim, będzie zajmować imponującą powierzchnię 1,3 tys. mkw. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa hala produkcyjna dla producenta okien

Firma ABAKUS OKNA SP. Z O.O. od lat specjalizuje się w produkcji okien najwyższej jakości. Jej stolarka jest nie tylko wytrzymała i niezawodna, ale także energooszczędna, co stanowi niezwykle istotną cechę w dzisiejszych czasach. Drugim filarem produkcji spółki są drzwi wejściowe, drzwi balkonowe i tarasowe. Budowa nowej hali produkcyjnej o imponującej powierzchni 1,3 tys. mkw to krok milowy dla firmy ABAKUS OKNA. Dzięki nowemu obiektowi firma będzie w stanie zwiększyć swoją produkcję, co pozwoli jej na jeszcze skuteczniejsze zaspokajanie potrzeb klientów i realizowanie coraz większej liczby zamówień. Rozbudowa zakładu stanowi również potężny impuls dla lokalnej gospodarki, przynosząc nowe miejsca pracy oraz stymulując rozwój całego regionu.

Informacje o JARTOM Real Estate

Bogata i różnorodna oferta JARTOM Real Estate obejmuje około 20 mln mkw. hal w Polsce, w kategoriach: hale magazynowe, hale produkcyjne, centra logistyczne, kompleksy biurowo – magazynowe i inne.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane