ATO Signage rozbuduje swój zakład produkcyjny w Kaliszu

Rozpoczęły się prace mające na celu rozbudowę zakładu produkcyjnego należącego do renomowanego producenta mebli, ATO Signage. W tym celu podjęto decyzję o zagospodarowaniu nieużytkowanych, zarośniętych terenów, przez które kiedyś przebiegały tory – informuje JARTOM Real Estate.

Powiększenie fabryki zaowocuje wzrostem mocy wytwórczych

Głównym celem jest powiększenie hali o charakterze produkcyjno-biurowym o dodatkową część, w której znajdzie się między innymi magazyn oraz zaplecze socjalne. Pozwoli to na zwiększenie mocy wytwórczych i usprawnienie wielu procesów logistycznych. Ułatwi również dalszy rozwój marki. W ramach przedsięwzięcia powstaną także wiaty parkingowe. Zgodnie z przyjętymi planami, na uporządkowanym terenie zostanie wzniesiony jednokondygnacyjny obiekt o powierzchni sięgającej 7500 m2. Budowa ruszy już w lutym tego roku, a jeśli wszystko będzie przebiegało zgodnie z przewidywaniami, dobiegnie końca jesienią 2025 r. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane