AT- SILESIA wybuduje w Gliwicach halę produkcyjną wraz z zapleczem socjalno – biurowym

2023-02-06
AT- SILESIA wybuduje w Gliwicach halę produkcyjną wraz z zapleczem socjalno – biurowym

Spółka AT – SILESIA podjęła decyzję o budowie hali produkcyjnej dysponującej zapleczem o charakterze socjalno – biurowym. Obiekt zostanie wzniesiony w technologii prefabrykowanej, w Gliwicach na terenie lotnisk – informuje JARTOM Real Estate. 

Nowa hala pozwoli na rozpoczęcie produkcji specjalnego samolotu

Powierzchnia hali wyniesie nieco ponad 2333 m2, a części administracyjnej i socjalnej niespełna 330 m2. Ich bliskość pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Budynek będzie posiadał jedną kondygnację i stanie się częścią starannie przemyślanego, kompleksowego przedsięwzięcia, które będzie impulsem dla lokalnej gospodarki. Głównym celem firmy jest bowiem uruchomienie w nim produkcji innowacyjnego samolotu AT-6 oraz jego części składowych. Co kryje się pod tą nazwą? Niewielki, czteroosobowy, sportowy środek transportu, który stanie się istotnym elementem oferty marki i ułatwi jej dalszy rozwój. Wykonawca odpowiedzialny za realizację tej inwestycji zajmie się również zagospodarowaniem terenu przyległego. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU