ASKLA wybuduje nową halę produkcyjno – magazynową z zapleczem socjalnym

Firma ASKLA podjęła decyzję o budowie nowej hali o charakterze produkcyjno – magazynowym, która będzie dysponowała również zapleczem biurowo – socjalnym. Pozwoli to na usprawnienie wielu procesów logistycznych i ułatwi administrowanie obiektem. – informuje JARTOM Real Estate. 

Hala produkcyjna umożliwi wytwarzanie innowacyjnego urządzenia

Skąd pomysł na tego rodzaju inwestycję? Po pierwsze, jest to naturalny krok na drodze rozwoju marki. Po drugie, jej realizacja jest niezbędna do tego, by można było uruchomić linie produkcyjne służące do wytwarzania innowacyjnej wiertarki, która zwiększy konkurencyjność firmy oraz pomoże jej generować większe obroty. Stworzono już harmonogram prac, w którym uwzględniono kilka etapów. W pierwszym z nich powstanie hala produkcyjno – magazynowa o powierzchni użytkowej sięgającej 2413,10 m2, a także zaplecze socjalne i budynek kotłowni na paliwo stałe. Drugi z nich będzie sprowadzał się do wybudowania nieruchomości, w której znajdzie się lakiernia. ASKLA to przedsiębiorstwo specjalizujące się w opracowywaniu rozwiązań technologicznych oraz projektowaniu maszyn i sprzętów przeznaczonych dla przemysłu. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.  JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane