APS Energia otrzyma 29 mln zł dofinansowania od NCBiR na budowę kolejnego zakładu produkcyjnego

APS Energia uzyska dofinansowanie na budowę drugiego zakładu od NCBiR. Firma w ramach dofinansowania opracuje i wdroży do produkcji innowacyjne systemy magazynowania energii.- informuje JARTOM Real Estate

Innowacyjne technologie magazynowania energii

APS Energia wraz z Politechniką Warszawską ma zamiar opracować systemy efektywnego magazynowania energii i systemy szybkiego ładowania pojazdów elektrycznych. Ponadto firma planuje budowę drugiego zakładu, w której produkowane będą innowacyjne produkty tego typu. Kwota, którą APS Energia otrzyma od NCBiR to aż 29 mln zł, jednakże całkowity koszt projektu szacuje się na 41 mln zł, co oznacza, że środki własne będą stanowiły około 12 mln zł. Innowacyjny projekt APS Energia pod nazwą APStorage 2.0 zakłada opracowanie modułowego, zdalnie sterowanego system magazynowania i kondycjonowania energii elektrycznej i będzie realizowany w ramach programu Nowe technologie w zakresie energii.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate otrzymasz pełen pakiet usług na zamówienie, w zakresie najmu, zakupu lub budowy hal. W szczególności specjalizujemy się w halach magazynowych i produkcyjnych. Tu czekają na Ciebie potencjalne oszczędności, które uzyskasz dzięki naszemu doświadczeniu i naszym relacjom w świecie magazynowym.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane