ALDI powiększa swoje zaplecze logistyczne w Polsce i uruchamia nowy magazyn

Do dyspozycji ALDI oddano gotowy do użytku, nowoczesny magazyn, który wybudowano nieopodal Bydgoszczy. Inwestycja imponuje swoim metrażem oraz szeregiem zaawansowanych technologicznie rozwiązań, które wykorzystano podczas jej projektowania – informuje JARTOM Real Estate.

Magazyn przyniesie sieci sklepów wiele korzyści

Jednym z największych atutów nieruchomości jest jej powierzchnia, która wynosi aż 43 000 m2. Z tego 11 000 m2 przeznaczono na obszar chłodzony, by stworzyć warunki umożliwiające odpowiednie składowanie artykułów spożywczych tak, by te pozostały świeże i smaczne. Magazyn pomoże marce usprawnić wiele procesów logistycznych. Na początku będzie obsługiwał 100 sklepów, natomiast docelowo liczba ta wzrośnie do 250. W efekcie czas dostaw towarów do poszczególnych placówek zostanie skrócony o całe 30%! Na uwagę zasługuje ocena Very Good w systemie BREEAM, którą mu przyznano oraz interesujące rozwiązania, które w nim wdrożono. Należy do nich między innymi głosowa kompletacja zamówień. Nie zabrakło również elementów o proekologicznym charakterze takich jak oświetlenie LED czy parking na którym znajdują się stacje ładowania aut elektrycznych. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.  JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane