AKO S.A. buduje nową halę produkcyjną

Firma z branży spożywczej oferująca produkty dla piekarni, lodziarni i cukierni planuje nową inwestycję w Żołędowie w woj. kujawsko-pomorskim. Jest to budowa nowej hali produkcyjnej o powierzchni 3 tys. mkw, w której produkowany będzie nowy wyrób firmy. - informuje JARTOM Real Estate

Inwestycja w rozwój działalności oraz zwiększenie produkcji

AKO S.A. to firma, która działa na rynku już od 1991 roku, oferując wysokiej jakości wyroby piekarnicze oraz cukiernicze. W asortymencie firmy znajdują się m.in. dodatki technologiczne do pieczywa takie jak polepszacze, zakwasy i zaciemniacze miękiszu, mieszanki piekarskie, czy koncentraty ciastkarskie. Teraz firma zdecydowała o zwiększeniu produkcji oraz wprowadzeniu do niej nowego produktu, czyli panieru spożywczego. Aby zrealizować te ambitne cele firma musi powiększyć zaplecze produkcyjne i wybudować nową halę. Obiekt powstanie w miejscowości Żołędowo w woj. kujawsko-pomorskim i będzie zajmować powierzchnię 3 tys. mkw. Inwestycja ta z pewnością umożliwi realizację zamierzonych celów, a także, dodatkowo podniesie konkurencyjność producenta na rynku.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to zespół doradców rozumiejący Twoje różne potrzeby biznesowe w zakresie doboru magazynu  lub hali produkcyjnej. Oferujemy pełen pakiet usług w jednym miejscu. A wszystko nakierowane na to, abyś zmienił magazyn na lepszy, halę na bardziej efektywną i tańszą.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane