A&G Koperty planuje budowę hali produkcyjnej w której ruszą prace wykonywane na bazie innowacyjnej technologii

2022-03-07
A&G Koperty planuje budowę hali produkcyjnej w której ruszą prace wykonywane na bazie innowacyjnej technologii

A&G Koperty Gołdapska Fabryka Kopert wybuduje w Niedrzwicy dwa obiekty: halę produkcyjną o powierzchni użytkowej 1547 m2 oraz budynek socjalno – biurowy z dodatkową częścią magazynową i wytwórczą, który zagwarantuje przestrzeń sięgającą 570 m2. Tak wszechstronny charakter kompleksu pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i optymalizację pracy – informuje JARTOM Real Estate.

Wybudowana hala umożliwi udoskonalenie działalności

Inwestycja jest elementem strategii dynamicznego rozwoju realizowanej przez to polskie przedsiębiorstwo, które koncentruje się przede wszystkim na automatyzacji. Już teraz korzysta z szeregu profesjonalnych maszyn, które znacząco wpływają na efektywność prowadzonych działań. Nowa hala będzie w całości dedykowana wdrożeniu procesu produkcji kopert opierającemu się na innowacyjnej technologii. Z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że ten krok znajdzie odzwierciedlenie w poszerzeniu aktualnej oferty i zwiększeniu obrotów. Z pewnością nie jest również ostatnim projektem tego rodzaju, który realizuje marka. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU