AFL debiutuje na polskim rynku z nowym zakładem produkcyjnym w MDC2 Park Gliwice

Park magazynowo przemysłowy MDC2 Park Gliwice pozyskał nowego najemcę, którym jest AFL, światowy lider w infrastrukturze sieci światłowodowych. - informuje JARTOM Real Estate

Debiut AFL na polskim rynku

AFL to międzynarodowa firma dostarczająca kompleksowe rozwiązania w zakresie infrastruktury sieci światłowodowych dla sektora dostawców usług, hiperskali, energetyki, przedsiębiorstw i przemysłu. Firma zdecydowała się na wynajęcie aż 10,7 tys. m2 w obiekcie. Podpisanie umowy najmu w gliwickim parku magazynowym zbiega się z debiutem tego światowego lidera na polskim rynku. To właśnie w Gliwicach powstanie pierwszy zakład produkcyjny firmy w naszym kraju. W skład MDC2 Park Gliwice, który został oddany do użytku jesienią 2023 r., wchodzą trzy budynki magazynowe o łącznej powierzchni 59 tys. m2. Centrum logistyczne znajduje się przy styku dwóch autostrad: A4 oraz A1. Okoliczne szlaki komunikacyjne obejmują także sieć dróg krajowych, między innymi lokalną Drogową Trasę Średnicową – niezwykle popularną w Aglomeracji Górnośląskiej.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate realizujemy projekty od A do Z rozpoczynając od przeglądu rynku magazynowego, poprzez pełen proces negocjacji, a kończąc na współpracy wieloletniej w zakresie zapotrzebowania Klienta na powierzchnię magazynową i produkcyjną.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane