AES buduje nowy magazyn w Jaśle

AES inwestuje w nowy magazyn. Będzie on zajmował 1,3 tys. mkw powierzchni i powstanie w Jaśle. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa hala magazynowa

W czerwcu bieżącego roku ruszyła budowa nowego magazynu dla firmy AES działającej w branży grzewczej oraz instalacyjno-sanitarnej. Dzięki nowej powierzchni magazynowej firma będzie mogła przechowywać większą ilość towarów, co pozwoli na szybszą realizację zamówień klientów. Obiekt powstanie w miejscowości Jasło w woj. podkarpackim i będzie zajmował 1,3 tys. mkw powierzchni. Firma AES istnieje na polskim rynku już od 1991 roku. Spółka specjalizuje się w sprzedaży hurtowej, jednakże obsługuje ona również klientów indywidualnych. Inwestycja w nowy magazyn jest efektem rosnącego popytu na produkty firmy AES oraz jej dynamicznego rozwoju na rynku. Firma stale poszerza swoją ofertę, wprowadzając na rynek innowacyjne i energooszczędne rozwiązania, które cieszą się dużym zainteresowaniem klientów.

Informacje o JARTOM Real Estate

Dzięki całościowemu wsparciu Twojej firmy możesz wybrać w JARTOM Real Estate pakiet usług dostosowany do Twoich potrzeb przy zakupie lub najmie hal magazynowych i produkcyjnych. Porównaj ofertę całego rynku magazynów w Polsce.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane