7R wybuduje w Międzyrzeczu magazyn w pełni dopasowany do potrzeb Aluprof SA

2021-10-01
7R wybuduje w Międzyrzeczu magazyn w pełni dopasowany do potrzeb Aluprof SA

Aluprof SA już niedługo wejdzie w posiadanie nowoczesnego obiektu magazynowego, który zostanie wybudowany w formule BTS. Oznacza to, że będzie w pełni dopasowany do profilu działalności oraz wszelkich wymagań firmy, znacząco zwiększając dzięki temu efektywność prowadzenia biznesu – informuje JARTOM Real Estate.

JARTOM oferuje magazyny 7R na zasadach spekulacyjnych i BTS.

Magazyn dostosowany do aktualnych potrzeb rynku

Inwestycja obejmuje budowę magazynu o imponującej powierzchni, która wynosi niemalże 20 500 m2 i obejmuje zaplecze biurowe (ok. 500 m2) oraz część przeznaczoną do składowania i produkcji (ok. 20 000 m2). Ułatwi to administrowanie placówką. Z kolei uwzględnienie w projekcie takich rozwiązań jak specjalna śluza rozładunkowa, zautomatyzowane systemy służące do kompletacji i magazynowania oraz większe bramy wjazdowe stworzone z myślą o konkretnych pojazdach dostawczych przyczynią się do znaczącego usprawnienia wielu procesów logistycznych. Warto podkreślić, że zadbano również o to, by budynek był przyjazny środowisku i energooszczędny zarazem. Zgodnie z przyjętym harmonogramem, prace dobiegną końca na początku przyszłego roku.  

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU