7R sprzedaje park magazynowy w Gdańsku firmie GLP Europe

Duża transakcja zakupu na gdańskim rynku hal magazynowych. GLP Europe zakupiło od 7R nowoczesny park magazynowy liczący 11 tys. mkw. powierzchni. - informuje JARTOM Real Estate

Zakup parku magazynowego przez GLP

7R City Flex Gdańsk II, park magazynowy zlokalizowany w Gdańsku, został sprzedany firmie GLP Europe przez dewelopera i zarządcę obiektów magazynowych 7R. Obiekt o powierzchni 11 tys. mkw jest obecnie niemal w całości wynajęty, głównie przez firmy z branży spożywczej i FMCG. Na przestrzeni ostatnich lat 7R i GLP zrealizowały kilka projektów wspólnie, lecz tym razem GLP zdecydowało się na zakup gotowego obiektu. GLP Europe to międzynarodowa spółka specjalizującą się w inwestycjach w nieruchomości logistyczne i energię odnawialną. Transakcja zakupu 7R City Flex Gdańsk II wzmocniła obecność GLP na gdańskim rynku hal magazynowych. Dzięki temu klienci GLP będą mogli liczyć na szerszy wybór lokalizacji, a także na dostosowanie powierzchni w celu optymalizacji łańcuchów dostaw. Park magazynowy 7R City Flex Gdańsk II zlokalizowany jest przy obwodnicy centrum Gdańska, w pobliżu autostrady A1 oraz drogi ekspresowej S7. Obiekt spełnia więc wymagania magazynów typu last mile logistics, umożliwiając znaczne skrócenie czasu i kosztu dostawy. Wśród obecnych najemców hal znajdujących się w parku znajdują się takie marki jak Euronet Polska, Frisco i KTD Wyposażenie Obiektów Handlowych.
JARTOM Real Estate oferuje ostatnie wolne magazyny na wynajem w 7R City Flex Gdańsk II.

Informacje o JARTOM Real Estate

Pomagamy naszym Klientom osiągnąć sukces dzięki wiedzy, wyjątkowemu zaangażowaniu i ogromnemu doświadczeniu. JARTOM Real Estate działa od 30 lat na rynku magazynowym.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie



* pola oznaczone gwiazdką są wymagane