7R inwestuje na Górnym Śląsku i buduje kolejne nowoczesne centrum logistyczne

2022-04-05
7R inwestuje na Górnym Śląsku i buduje kolejne nowoczesne centrum logistyczne

Polski deweloper i zarządca nieruchomości komercyjnych znany m.in. z innowacyjnych i ekologicznych projektów magazynowych inwestuje w Mysłowicach. Dostrzegając potencjał miasta oraz całej aglomeracji śląskiej 7R planuje wybudować tam nowoczesne centrum logistyczne. - informuje JARTOM Real Estate

Nowoczesny obiekt logistyczny w Mysłowicach

Deweloper 7R nieustannie rozwija swoje portfolio i inwestuje w nowe projekty magazynowe i przemysłowe. Interesującym obiektem, który jest obecnie w budowie, jest nowe centrum logistyczne, które 7R Park Mysłowice. Obiekt ten będzie składał się z dwóch budynków i będzie oferował całkowitą powierzchnię wynajmu liczącą ponad 59 tys. mkw. Mysłowickie centrum logistyczne będzie cechowało się podwyższonym standardem wykończenia oraz uniwersalnością, gdyż może być wykorzystywane zarówno na cele magazynowe, jak i na lekką produkcję. Ponadto część obiektu będzie przystosowana pod cele biurowe. Oddanie pierwszego etapu budowy planowane jest już na lipiec 2022 roku. 7R zdecydował się na realizację tego projektu na Górnym Śląsku ze względu na olbrzymi potencjał gospodarczy regionu oraz prężnie rozwijający się tam rynek magazynowy, Ponadto atutem tej lokalizacji jest doskonałe połączenie z Czechami i Słowacją oraz bezpośrednie sąsiedztwo drogi ekspresowej S1 i autostrady A4. Hale na wynajem 7R oferuje JARTOM.

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU