7R inwestuje na Górnym Śląsku. Wybuduje tam obiekt produkcyjno – magazynowy

2022-03-31
7R inwestuje na Górnym Śląsku. Wybuduje tam obiekt produkcyjno – magazynowy

7R konsekwentnie powiększa swoje zaplecze logistyczne, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku. Deweloper podjął decyzję o zagospodarowaniu terenów poprzemysłowych, na których niegdyś znajdowała się Huta Metali Nieżelaznych Szopienice i wybuduje tam nowoczesny obiekt o charakterze produkcyjno – magazynowym – informuje JARTOM Real Estate. 

Górny Śląsk z coraz większą liczbą magazynów wysokiej klasy

Projekt otrzymał nazwę 7R City Park Katowice I będzie składał się z dwóch budynków. Powierzchnia pierwszego z nich przekroczy 41 100 m2, natomiast drugiego – 8 500 m2. Zadbano o zróżnicowanie nieruchomości, by możliwie jak najlepiej dopasować się do oczekiwań najemców. Znajdą się w nim moduły magazynowe imponujące swoją przestronnością, a także te o małym metrażu wynoszącym 1 000 m2. Przewidziano miejsce na przestrzeń biurową, która umożliwi usprawnienie wielu procesów logistycznych. Do dyspozycji użytkowników oddana zostanie strefa relaksu, będą oni mogli korzystać również z wielu energooszczędnych i przyjaznych środowisku rozwiązań. Ogromnym atutem 7R City Park Katowice I jest jego lokalizacja nieopodal drogi krajowej numer 79, która uczyni transport bezproblemowym. Zgodnie z planem, kompleks magazynowy zostanie oddany do użytku jeszcze w tym roku. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU