7R Park Lublin rośnie w siłę. Niedługo powstanie tam nowa hala magazynowa.

Park magazynowy 7R Park Lublin to prężnie rozwijający się obiekt, które oferuje nowoczesne rozwiązania magazynowe w Lublinie. Ostatnio ogłoszono plany budowy kolejnej imponującej hali magazynowej w kompleksie, której powierzchnia wynosić będzie ok. 10 tysięcy metrów kwadratowych. - informuje JARTOM Real Estate

Rozbudowa parku magazynowego

7R Park Lublin to dynamicznie rozwijający się park magazynowy w Lublinie. Grupa Antczak, jako generalny wykonawca, będzie odpowiedzialna za budowę kolejnej hali magazynowej o imponującej powierzchni powyżej 10 tys. metrów kwadratowych. Nowa hala, o nazwie DC3, znajdzie się na terenie parku magazynowego przy ulicy Mełgiewskiej. Planuje się, że prace budowlane zostaną ukończone w marcu 2024 roku. Warto również wspomnieć, że niedawno Grupa Antczak zrealizowała rozbudowę hali DC4, która również znajduje się na terenie 7R Park Lublin. Ta rozbudowa obejmowała powierzchnię 6,7 tysięcy metrów kwadratowych i została zakończona w sierpniu 2023 roku. 7R Park Lublin jest parkiem magazynowym klasy A, który docelowo osiągnie łączną powierzchnię około 110 tys. mkw. Projekt ten posiada certyfikację BREEAM na poziomie Very Good, co potwierdza jego wysoką jakość i zgodność ze zrównoważonymi standardami. JARTOM Real Estate oferuje najwyższej jakości hale magazynowe na wynajem w 7R Park Lublin. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!  

Informacje o JARTOM Real Estate

Szybkość działania, zaufanie, specjalizacja – to tylko kilka określeń, którymi można opisać usługi firmy JARTOM REAL Estate.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane