7R Park Łódź East I zyskał nowego najemcę. Kto nim jest?

Do parku magazynowego 7R Park Łódź East I wprowadzi się kolejna firma. To NordGlass, słynny producent szyb samochodowych, który wynajął w obiekcie około 7000 m2 powierzchni magazynowej i 150 m2 zaplecza biurowego – informuje JARTOM Real Estate. 

Nowoczesne magazyny w centralnej części kraju

Ten kompleks złożony z trzech nowoczesnych hal cieszy się dużym zainteresowaniem. Swoją działalność prowadzą tam również tak znane marki jak Castorama, czy Maersk. Dla NordGlass będzie to główny hub dystrybucyjny, a znakomita lokalizacja pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Magazyny znajdują się we wschodniej części Łodzi, w samym centrum kraju. Tuż obok nich przebiega autostrada A1, co znacząco ułatwia optymalizację transportu. Dzięki obecności przystanków komunikacji miejskiej zatrudniony personel jest w stanie bez trudu dojeżdżać do pracy, nawet gdy nie dysponuje własnym środkiem transportu. Warto podkreślić, że park wyróżniono ekologicznym certyfikatem BREEAM na poziomie Very Good. JARTOM komercjalizuje parki 7R, oferując duży wybór hal do wynajęcia od dewelopera 7R.

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane