7R Park Kielce urósł. Kto na tym skorzysta?

Park magazynowy 7R Park Kielce został rozbudowany, w wyniku czego jego łączna powierzchnia przekroczy 72 000 m2. Bez wątpienia zyska na tym jego główny najemca, firma myBOX Logistics, która będzie posiadała do swojej dyspozycji ponad 30 800 m2 – informuje JARTOM Real Estate.

Park magazynowy przyjazny środowisku 

Kompleks oferuje nowoczesne magazyny, które spełniają najwyższe standardy techniczne. Aktualnie składa się z dwóch hal położonych w znakomitej lokalizacji. Niewielka odległość od trasy ekspresowej S7, centrum Kielc oraz drogi wojewódzkiej nr. 762 to niekwestionowane atuty, które pozwalają na usprawnienie wielu procesów logistycznych oraz optymalizację transportu. Inwestycja posiada również charakter przyjazny środowisku naturalnemu. Spore tereny zielone i specjalne domki dla owadów znakomicie wpisują się w model zrównoważonego rozwoju biznesu. Nie dziwi więc, że firma myBOX Logistics zdecydowała się na powiększenie zaplecza magazynowego znajdującego się w tym obiekcie. JARTOM komercjalizuje parki 7R, oferując duży wybór hal do wynajęcia od dewelopera 7R.

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane