7R Park Bydgoszcz zostanie rozbudowany. To odpowiedź na duże zainteresowanie obiektem

Kompleks magazynowy 7R Park Bydgoszcz już wkrótce zostanie rozbudowany. Decyzja o tym przedsięwzięciu stanowi odpowiedź na rynkowe zapotrzebowanie, ponieważ cała dostępna w obiekcie powierzchnia została wynajęta już w pierwszym etapie – informuje JARTOM Real Estate. 

Wybudowana hala może mieć nawet 50 000 m2 powierzchni 

Deweloper poczynił już niezbędne kroki i uzyskał pozwolenie na budowę. Szacuje się, że efektem prac będzie powstanie kolejnej hali o powierzchni sięgającej 50 000 m2. Jeżeli taki scenariusz się sprawdzi, kompleks będzie posiadał łącznie ponad 60 000 m2. Popularność, którą cieszy się 7R Park Bydgoszcz, nie dziwi. Jednym z kluczowych atutów jest jego znakomita lokalizacja i dogodny dostęp do centrum miasta oraz drogi ekspresowej S10, co pozwala na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Nie bez znaczenia jest także wiele rozwiązań o energooszczędnym i ekologicznym charakterze, które w nim zastosowano. Budynek dysponuje certyfikatem BREEAM na poziomie Very Good. To wszystko sprawia, że istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że do obecnego najemcy, firmy Rohlig Suus Logistics, już niedługo dołączą kolejne przedsiębiorstwa, które także będą chciały prowadzić tam działalność. JARTOM oferuje wolne i planowane magazyny 7R.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane